Začít tancovat u nás není nikdy pozdě

Co vás naučíme

VÝUKOVÉ PROGRAMY

Začít tancovat u nás není nikdy pozdě, ať už jste v jakémkoliv věku. Tance přináší radost, pohyb a sociální interakci, a my v našem tanečním studiu vřele vítáme všechny, kteří chtějí objevit krásu tance a rozvinout svůj taneční potenciál. Nezáleží na tom, zda jste začátečník nebo máte už nějaké zkušenosti – naše lekce jsou přizpůsobeny pro všechny věkové skupiny, a společně můžeme vytvářet nezapomenutelné taneční okamžiky. Přijďte k nám a nechte se unést rytmem tance!

Vzdělávací programy pro děti a mládež v našem klubu jsou podporovány dotačními programy města Děčín (www.decinsportuje.cz), Ústeckého kraje (https://www.kr-ustecky.cz/) a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Díky této podpoře můžeme poskytovat kvalitní a obohacující vzdělávací zážitky pro naše mladé talenty.


KURZY PRO DĚTI

Vítejte na stránkách naší taneční školy! Jsme tady, abychom vaše děti provedli kouzlem tance a zábavy. Nabízíme kurzy pro děti ve věku 4 až 5 let, kde se začíná s prvními kroky a rozvíjí se základy tance ve hravé a podpůrné atmosféře naší taneční přípravky. 

Pro starší děti ve věku 6 až 12 let máme připravené skupinové lekce, kde se děti učí různým tanečním stylům a rozvíjejí své dovednosti a taneční techniky. 

Pro ty, kteří touží po soutěžním tancování, poskytujeme možnost individuálních soukromých hodin s našimi lektory, kde se mohou děti věnovat detailnímu zdokonalování svých dovedností a přípravě na soutěže.

Připojte se k nám a dejte svým dětem šanci objevit krásu tance a radost z pohybu!

 


Taneční přípravka (4-5 let)
Do taneční přípravky můžete hlásit své mladé talenty v průběhu celého roku. Trénujeme dvakrát týdně: v pondělí a ve středu od 15:30 do 16:15.

Cena kurzu za 10 lekcí: 650 Kč. Z vlastní zkušenosti víme, že děti bývají často nemocné. Proto u nás funguje systém permanentek a omluvené absence z hodin vám nepropadnou. 

Pro školou povinné (6-12 let)
Do skupiny školních dětí stále nabíráme nové členy. Skupina trénuje jednou týdně: ve středu od 16:30 do 17:30. 

Cena za pololetí Únor - Červen: 1550 Kč/os. 

Pokročilé (12-16 let)
Do této skupiny nabíráme pouze tanečníky se zkušenosti s latinskoamerickými a standardními tanci. Trénujeme dvakrát týdně: v úterý a ve čtvrtek od 17:00 do 18:00. 


KURZY PRO DOSPĚLÉ

V naší taneční škole věříme, že každý si najde něco pro sebe. S naším širokým spektrem kurzů nabízíme možnost tance pro každého, bez ohledu na úroveň zkušeností či věk. Pro dospělé páry máme připravené skupiny s různou taneční úrovní, aby každý mohl najít prostor pro svůj taneční růst. Začínáme s úplnými začátečníky, kteří se teprve seznamují s kouzlem tance a postupujeme až po zkušené páry, kteří hledají výzvu v komplexních variacích každého tance. 

Skupina Začátečníků
Pro páry, které mají minimální nebo žádné předchozí zkušenosti s tancem.

Skupina A: Úterý 19:00 - 20:30

Skupina B: Čtvrtek 19:00 - 20:30

Kde: Taneční studio Bella Danza Děčín. Mírové náměstí 575/3a.

Trenéři: Jan a Julia Smělí

Skupina Pokračujících
Tato skupina je pro páry, které pokračují ve svém tanečním vývoji.

Středa: 19:00 - 20:30

Kde: Tělocvična Gymnázia Děčín

Trenéři: Jan a Julia Smělí 

Skupina Pokročilých
Tato skupina je pro páry, které mají pokročilé taneční dovednosti.

Pondělí: 19:00 - 20:30

Kde: Tělocvična Gymnázia Děčín

Trenéři: Jan a Julia Smělí 

Přihlašovací formulář 


SOUKROMÉ LEKCE

Hledáte individuální podporu ve vašem tanečním vývoji? Naše individuální taneční lekce nejsou pouze pro soutěžní tanečníky! Věříme, že osobní přístup je klíčem k úspěchu na tanečním parketu.

Průměrná délka naší individuální lekce je 45 minut, ale můžeme se přizpůsobit vašim potřebám a zájmu, případně prodloužit na 60 minut. Časový harmonogram vždy upravujeme individuálně, abychom vám poskytli maximální flexibilitu.

Latinskoamerické tance pro ženy

Kurzy latinskoamerických tanců pro ženy jsou připravené pro všechny dámy, které chtějí rozproudit svůj životní rytmus, aniž by potřebovaly tanečního partnera. Ponořte se do světa salsy, cha-cha-cha, bachaty, samby, jive, rumby a pasa doble s námi! Naše kurzy nabízí skupiny s různými úrovněmi výkonnosti, od úplných začátečnic až po zkušené tanečnice, které hledají výzvu v komplexních tanečních variacích. Přijďte si užít radost z pohybu a objevovat nové taneční dovednosti v přátelském prostředí plném energie a inspirace!

Využijte naše výhodné permanentky na 10 lekcí pro vaše pohodlí! S touto flexibilní možností můžete navštěvovat naše kurzy až desetkrát, aniž byste museli řešit časté platby. A co ještě lepší, konce vašeho tanečního putování u nás neexistují - naše kurzy nekončí, ale pokračují dál, a vy můžete chodit, dokud vás to baví a těší. Cena permanentky na 10 lekcí je 1500 Kč. Pokud preferujete platbu jednotlivých lekcí, i to je u nás možné. Cena jedné lekce činí 200 Kč. 


Základní úroveň

Nová odpolední skupina!!!

Čtvrtek 18:00 - 19:00. Začátek kurzu 16. května 2024. Konec 20. června 2024.  

Kde: Taneční studio Bella Danza Děčín. Mírové náměstí 575/3a. 

Trenéři: Jan a Julia Smělí

Cena: 900 Kč za 6 lekcí
Střední úroveň 

Pondělí 18:30 - 19:30. 

Kde: Taneční studio Bella Danza Děčín. Mírové náměstí 575/3a.

Trenéři: Jan a Julia Smělí

Čtvrtek 18:00-19:00.

Kde: Taneční studio Bella Danza Děčín. Mírové náměstí 575/3a.

Trenéři: Jan a Julia Smělí


Pokročilá úroveň  

Pondělí 17:30 - 18:30.

Úterý 18:00 - 19:00.

Středa 17:30 - 18:30.

Kde: Taneční studio Bella Danza Děčín. Mírové náměstí 575/3a.

Trenéři: Jan a Julia Smělí


Přihlašovací formulář