O NAŠÍ ŠKOLE

Taneční škola Bella Danza působí v Děčíně od září 2011 a od té doby prošla výrazným rozvojem. V současné době si užíváme pevného partnerství s magistrátem města Děčín. Naše škola se specializuje na výuku standardních a latinskoamerických tanců, včetně latinskoamerických tanců pro ženy a tanečních formací. Při výuce se inspirujeme italskou a ruskou taneční tradicí, které jsou známé řadou významných osobností.


Trenér

JAN SMĚLÝ

Narodil se ve středočeském městě Beroun a vstoupil do světa tance ve věku patnácti let během tanečních kurzů v TK Romany Chvatalové Beroun. Jeho vášeň a talent pro tanec se začaly rychle rozvíjet. V roce 2012 našel svou taneční spřízněnou duši v osobě Julie Smělé (rozené Kolesnichenko) a začali spolu reprezentovat TK Sparta Praha. V roce 2018 slavnostně spojili své životy manželstvím.

I nadále sdílí svou vášeň k tanci a společně vytvářejí krásné taneční momenty. Kromě toho se věnují trénování nových talentů a hodnotí taneční vystoupení jako členové poroty. Jejich láska k tanci se stala nejen základem jejich vztahu, ale i zdrojem inspirace pro další generace tanečníků.

ZKUŠENOSTI

Bella Danza Děčín (2013 - současnost)

Licence Trenér a porotce tanečního sportu II.

SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY

Mezinárodní třída M ve standardních tancích

Třída B v latinskoamerických tancích


Trenér

JULIA SMĚLÁ

Naše trenérka se narodila na jihu Ruska do taneční rodiny - její matka je také trenérkou sportovního tance. S tančením začala již ve věku šesti let v tanečním klubu své matky, Natalii Kolesnichenko KST Renessans. Po přestěhování do Česka pokračovala v rozvoji svých dovedností. Její největší úspěchy přišly poté, co začala tancovat s Janem Smělým. Společně dosáhli třídy M ve standardních tancích a získali mnoho skvělých umístění na soutěžích nejen v ČR, ale i v zahraničí. Tancovali za TK Sparta Praha pod vedením manželů Gebertových.

ZKUŠENOSTI

Taneční škola Bella Danza Děčín (2011 - současnost)
STK Gebert Ústí nad Labem (2009 - 2013)

Licence Trenér a porotce tanečního sportu II. 

SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY

Mezinárodní třída M ve standardních tancích

Třída B v latinskoamerických tancích


Trenér

KLÁRA HERODESOVÁ

Klára se narodila v Děčíně a začala tančit v první třídě v taneční škole Bella Danza Děčín. Teď je nejen skvělou tanečnicí, ale i lektorkou pro děti a latinskoamerické tance pro ženy ve stejné škole. S Filipem Štochlem se díky svým tanečním úspěchům stali třikrát za sebou sportovci roku ve městě Děčín. 


Trenér

SOFIE KMECOVÁ

Sofie je rodačka z Děčína a svou taneční vášeň objevila ve věku sedmi let v taneční škole Bella Danza Děčín. Začala s párovým tancováním a sbírala úspěchy, ale později se rozhodla pro sólovou kategorii. V této disciplíně si odnesla vítězství z mnoha soutěží po celé ČR. Dnes se věnuje předávání svých znalostí a vášně dál jako lektorka dětí v téže taneční škole.