Bella Danza Děčín z.s.

Mírové nám. 575/3a
405 02 Děčín IV-Podmokly

+420 774 265 349
belladanza.decin@gmail.com

O výuce

Skupinová výuka

Skupinová výuka je nezbytná součast tréninkového procesu. Je levnější než individuální a dokažete se naučit zákládní techniku a spoustu figur.

Individuální trénink

Individuální hodiny jsou nezbytné, pokud plánujete jezdit na soutěže nebo se jednoduše chcete zlepšovat rychleji. Během individuální lekce se trenér věnuje jen vašemu párů. Intenzivně opravuje postavení partnerů vuči sobě, opravuje vaše individuální chyby. Přizpůsobuje sestavy tanců pro vaš pár tak, abyste v nich vypadali, co nejlépe. Soutěžní páry si berou jednu až dvě individuální hodiny týdně. Základem úspěchu treninkového procesu je pravidelnost. Tanec se zlepšuje počtem opakování. Cena individuální lekce je 400 Kč/45 minut za pár.  

Practis

Practis je forma forma treninku, kdy probíhá simulace soutěži. Tančí se ve velkých skupinách. Délky tanců odpovídají soutěžním pravidlům. Pár se snaží podat co nejlepší výkon. Soutěžní páry by měli absolvovat practis alespoň jedno za týden, aby si udržovali dobrou fyzickou soutěžní kondici.

Samostatný trénink

Je určen spiše pro starší juniory a dospělé. Po domluvě s trenérem, můžete navštěvovat taneční sál v určitých méně vytižených hodinách a samostatně bez trenérského nadhledu zpracovávat informace, které jste dostali na skupinové či individuální hodině.