Bella Danza Děčín z.s.

Mírové nám. 575/3a
405 02 Děčín IV-Podmokly

+420 774 265 349
belladanza.decin@gmail.com

nabídka spolupráce

Pořádání taneční soutěže je finačně náročné. Mezi nejdražší položky patří zajištění kvalitní licencované poroty a funkcionářů podle přísných pravidel, stanovených Českým svazem tanečního sportu a Světovou federací tanečního sportu, pronájem prostor, zajištění hudebního doprovodu, úhrada cestovních nákladů porotě a funkcionářům, zajištění cen pro vítězné páry apod. 
Chtěli byste se stát naším mediálním partnerem nebo sponzorem a podílet se na popularizaci sportovního tance na Děčínsku? 
Kontaktujte nás na tel. +420 774 265 349
Nabízíme umístění loga firmy na plakáty soutěže a jiné propagační materiály, umístění roll-upu vaší firmy u podia během soutěže.
Těšíme se na spolupráci.  
 
 
 

O POKLAD DĚČÍNSKÉHO ZÁMKU 2019

 

27.10.2019 na Děčínském zámku proběhl 2. ročník soutěže O poklad Děčínského zámku. Uskutečníl se za podpory Zámku Děčín, Statutárního města Děčín a Ústecké divize Českého svazu tanečního sportu. Soutěže se zúčastnili páry z celé České republiky, Ruska a Ukrajiny. Do poroty usedli rozhodčí z ČR a Německa.  
Na organizaci se podíleli dospělí tanečníci z Bella Danza Děčín z.s. Velké díky tak patří celým rodinám Štochlových, Herodesových, manželům Vlčkovým, Rejchrtovým, Šípalovým, Ácsovým, Turpišovým, H. Jirglové, M. Klímovi, J. Petry, E. Kolesnichenko, J. Hasalovi, J. Smělému. Děkujeme také našemu partnerovi TJ Sokol Maxičky za materiální pomoc v organizaci této soutěže!   

Děkujeme sponzorům a partnerům soutěže: