Bella Danza Děčín z.s.

Mírové nám. 575/3a
405 02 Děčín IV-Podmokly

+420 774 265 349
belladanza.decin@gmail.com

Dress code

Pro kluky: sportovní neplandavé kalhoty nebo kraťasy, tričko.  Pro holky: legíny nebo sportovní neplandavé kalhoty, tričko. Vhodné jsou také sukně nad kolena.  Boty: sportovní s ohebnou podrážkou nebo baletní piškoty. praha.sansha.com/ballet-slippers/vyber-pro-deti/bestsellers.html

Projekt Kroužky na základních školach

Za finančního přispění z dotačního programu města Děčín jsme ve spolupráci s několika základními školami připravili projekt "Kroužky na základních školach v Děčíně".
Od října do prosince 2023 jednou týdně pod vedením našich trenérů budou probíhat taneční lekce pro děti v prostorach 3 škol: ZŠ Kamenická, ZŠ Vojanova a ZŠ Na Strání.

Základní škola Děčín VI, Na Stráni 879/2, příspěvková organizace

Kdy: Pondělí od 15:30 do 16:30 ve školní tělocvičně
Doba trvání kroužku: od 2. října do 18. prosince.
Cena: 300 Kč/os za uvedené období.
V případě velkého zájmu je možnost domluvit navazující kurz po Novém roce. 
Přihlašení prostřednictvím formuláře nebo ve školní družině. 
 
Kliknutím na tlačítko Přihlásit dítě rodiče potvrzují, že je dítě zdravé a nemá žádné skryté zdravotní potíže. Rodiče berou plnou zodpovědnost za problémy, které by mohly vzniknout zamlčením informací. Rodiče uhradí škody, které dítě způsobí z nedbalosti nebo nekázně a jiných důvodů vyplývajících z porušení pokynů vedoucího.
Ochrana osobních údajů:
1. Dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, budou osobní údaje uvedené v této přihlášce použity pouze k vnitřní potřebě spolku a nebudou poskytovány třetím osobám. 
2. Kliknutím na tlačítko Přihlásit dítě souhlasíte s pořizováním fotodokumentace a multimediálních záznamů Vašich dětí při činnostech v kroužku a akcích TŠ Bella Danza Děčín a jejich uveřejněním v rámci prezentace a propagace klubu a jeho činnosti (letáky na nábory, akce, fotoarchiv na webových stránkách taneční školy včetně facebookového webu, youtube a instagram kanálu taneční školy Bella Danza Děčín z.s.).
 
 

Přihlášení do kroužku ZŠ Na Stráni